Zabiegi podologiczne

Kategoria: Oferta | 0

Nasze gabinety Alestopa.pl w Warszawie i Nowym Dworze Mazowieckim to gabinety podologiczne dysponujące wykwalifikowaną kadrą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się podologią, która jest dziedziną medycyny poświęconą diagnozowaniu i leczeniu wszelkich chorób stóp. Oferujemy szeroką gamę zabiegów podologicznych, wykonywanych innowacyjnymi metodami leczenia.
Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której nasi specjaliści odpowiadają na wszelkie pytania. Dzięki innowacyjnym metodom,
sprzętowi najwyższej klasy i doświadczeniu w dziedzinie podologii skutecznie leczymy schorzenia stóp i wykonujemy wszystkie zabiegi podologiczne.

Oferta zabiegów podologicznych

Gabinety Alestopa.pl oferują szeroki wachlarz zabiegów podologicznych:
– konsultacja podologiczna,
– podstawowy zabieg podologiczny,
– pedicure leczniczy,
– pedicure pielęgnacyjny,
– odciążenie nadmiernych zrogowaceń w obrębie stopy,
– terapia pękających pięt,
– manicure,
– terapia wrastających paznokci metodą Arkady,

– klamry ortonyksyjne na wrastające paznokcie,
– rekonstrukcji płytki paznokciowej,

– protetyka paznokci metoda Unguisan Classic
– badanie mykologiczne lub bakteriologiczne,
– orteza indywidualna,
– założenie rurki protekcyjnej,
– tamponada,
– opatrunek

  • indywidualne wkładki ortopedyczne,
  • badanie komputerowe stóp.

Podstawowy zabieg podologiczny

Podstawowy zabieg podologiczny polega na skróceniu paznokci, korekcie płytki paznokciowej oraz oczyszczeniu wałów okołopaznokciowych. Głównym celem zabiegu jest poprawienie kondycji paznokci i otaczającej je skóry. Z tego zabiegu korzystają najczęściej osoby mające problem z samodzielną pielęgnacją stóp lub osoby, które poddały się wcześniej terapii na wrastające paznokcie.

Pedicure leczniczy

Jest to cieszący się popularnością zabieg podologiczny, polegający na usunięciu zbędnego naskórka i zrogowacenia. Podczas pedicure’u leczniczego pacjent może się zrelaksować i odprężyć, a nasi specjaliści przywrócom kondycję skórze oraz paznokciom. Podolog w zależności od konieczności usuwa modzele, nagniotki oraz wmasowuje odpowiedni preparat podologiczny. Aby cieszyć się efektami zabiegu pacjent zostaje poinformowany o domowych sposobach pielęgnacji. Zaleca się powtarzać zabieg co jakiś czas.

Pedicure pielęgnacyjny

Jest to zabieg, którego głównym celem jest kosmetyka stóp. Usuwane są zrogowacenia, naskórek, skracane są paznokcie. Pedicure pielęgnacyjny zalecany jest osobom, które nie potrzebują interwencji leczniczej (pedicure leczniczy).Każdy pedicure może być rozszerzony o stylizację paznokcia to znaczy malowanie lub nałożenie hybrydy.

Terapia pękających pięt

Zabieg terapii pękających pięt polecany jest osobom, które borykają się z problemem pękających pięt lub dla osób posiadających tzw. rozpadliny. Rozpadliny są to inaczej szczeliny, pęknięcia naskórka spowodowane przez przesuszenie skóry i jej nadmierne rogowacenie w okolicach pięt. Przyczyną tego nieprzyjemnego schorzenia może być też noszenie niedopasowanego obuwia oraz nadwaga. Doświadczeni specjaliści gabinetów Alestopa.pl doprowadzą Państwa stopy do nieskazitelnego wyglądu i zdrowia, a także poinformują o skutecznych domowych sposobach pielęgnacji stóp, które na pewno przedłużą efekty uzyskane po zabiegu.

Terapia wrastających paznokci metodą Arkady

W naszych gabinetach mają Państwo możliwość skorzystania z terapii wrastających paznokci rewolucyjną metodą Arkady. Innowacyjne urządzenie, z którego korzystamy natychmiastowo przyniesie ulgę, a ból I uczucie dyskomfortu od razu zniknie.

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

Przyczyną uszkodzenia płytki paznokciowej są najczęściej urazy mechaniczne, choroby (cukrzyca, łuszczyca) lub źle dopasowane obuwie. Zabieg rekonstrukcji płytki paznokciowej moze być wykonany u osób, które mają zniszczoną płytkę paznokciową. Nasi wykwalifikowani specjaliści szybko zabezpieczą podstawę płytki i bezpiecznie
przywrócą właściwy tor wzrostu paznokcia. Zabieg polega na naniesieniu przeciwgrzybicznego żelu światłoutwardzalnego na oczyszczoną powierzchnię paznokcia.
płytki paznokcia jest bezbolesna i daje widoczne efekty.

Badanie mykologiczne lub bakteriologiczne

W naszych gabinetach pobieramy wymazy i próbki, które są następnie przesyłane do specjalistycznych laboratoriów. Badania mykologiczne lub bakteriologiczne są wykonywane osobom, które maja stany zapalne lub u których obserwuje się zmiany w paznokciach takie jak zmiana kształtu, budowy czy też barwy. Badania są bardzo pomocne przy diagnozie wielu dolegliwości stóp.
Nie czekaj i już dzisiaj umów się na konsultację z naszymi specjalistami!