Klamry na paznokcie

Masz tendencję do wrastających paznokci? Chcesz pozbyć się tej uciążliwej dolegliwości, która – choć zaczyna się całkiem niewinnie – może powodować silny ból w obrębie stopy? Odwiedź nasz gabinet podologiczny w mieście Warszawa i zapomnij o dyskomforcie.

Zapobiegnij wrastającym paznokciom

Wrastające paznokcie to dolegliwość, której powstawanie zależy w dużej mierze od Twoich przyzwyczajeń, ale także kilku innych czynników, m.in.:

  • nieprawidłowego obcinania paznokcia,
  • skaleczenia naskórka paznokciowego podczas kosmetyki stóp,
  • przy noszeniu niewygodnych butów (np. z wąskimi noskami, za ciasnymi),
  • na skutek przypadkowego uszkodzenia i uderzenia paznokcia,
  • nadmierna masa ciała (zbyt wiele kilogramów odpowiada za większy ucisk na stopy).

Jeśli nie chcesz być skazany / skazana na klamry na paznokcie, nie dopuść do ich wrastania. Wyeliminuj ryzyko tej dolegliwości, unikając wyżej wymienionych czynników.

Wylecz wrastający paznokieć skutecznie

Jeśli od dawna masz z tym problem, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak uciążliwy i bolesny jest wrastający paznokieć. Dlatego jak najszybciej umów się na wizytę do naszego gabinetu podologicznego, by znów czuć się komfortowo.

Konkretną formę leczenia dobieramy pod kątem stopnia zaawansowania problemu. Proponujemy nie tylko zabiegi chirurgiczne polegające na wycięciu małego brzegu paznokcia wraz z łożyskiem.

  • Zakładamy klamry na paznokcie

Jedną ze stosowanych metod są klamry na wrastające paznokcie. Dzięki nim korygowany jest sposób wzrostu paznokcia – tak, by zapobiec wnikaniu w głąb skóry. Jest to metoda sprawdzona i często praktykowana u szerokiego grona pacjentów.

  • Stosujemy kostkę Arkady

Kostka Arkady to przełomowa metoda leczenia, która została wynaleziona przez naszego podologa – Adriana Arkadę. Została ona zaprojektowana, by obejmowała nie tylko wybrany fragment, ale całą płytkę paznokciową. Dzięki temu kostka Arkady zapewnia lepsze efekty, stanowiąc bezbolesną i bezinwazyjną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

terapia na wrastające paznokcie przed i po

 

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie

Powrót do wszystkich zabiegów