Wkładki ortopedyczne do butów

Zwiększ wygodę podczas chodzenia, dbając o stopy

Czy wiesz, że Twoje buty mają wpływ na zdrowie stóp? Czy masz świadomość, że niewygodne obuwie może być jedną z przyczyn wrastających paznokci, odcisków oraz innych bolesnych dolegliwości? By zapewnić sobie komfort podczas chodzenia, warto zamówić wkładki ortopedyczne do butów. Zrobisz to w naszym gabinecie podologicznym w mieście Warszawa.

Wkładki na indywidualne zamówienie

Chcąc mieć pewność, że wkładki ortopedyczne do butów spełnią swoje zadanie, muszą być dopasowane nie tylko do kształtu stopy, ale również do konkretnego schorzenia. Dlatego też ich wykonanie powinno być poprzedzone odpowiednim badaniem. Decydując się na wykonanie wkładki ortopedycznej, wykonujemy najpierw badanie podoskopowe. Na podstawie wyników przygotujemy wkładki indywidualne, które będą ściśle dopasowane do konkretnej stopy i jej problemów.

W zależności od problemu, wykonujemy m.in. wkładki pronujące (uniesienie zewnętrznej krawędzi stopy), wkładki supinujące (uniesienie wewnętrznej krawędzi stopy), z odciążeniem guza piętowego, z ze stabilizacją pięty. Wykonujemy je z różnych materiałów, które rozmieszczamy w zależności od punktów nacisku stopy. Warto mieć świadomość, że wkładki ortopedyczne, by przyniosły oczekiwane efekty, należy wymieniać je co 6-12 miesięcy.

Chcesz zwiększyć komfort podczas chodzenia i zapobiec wielu dolegliwościom stóp? Już teraz umów się na wizytę, dzięki której wykonamy dla Ciebie w 100% dopasowane wkładki ortopedyczne.

Nasz gabinet zlokalizowany w mieście Warszawa zaprasza pacjentów z całego Mazowsza.

Czytaj też: Wrastające paznokcie

Zostaw Komentarz