alestopy Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

W branży beauty od 1998 roku. Od 2012 własny Gabinet Zdrowia i Urody w Nowym Dworze Maz. A od 2016 także gabinet Alestopa.pl specjalizujące się dziedzinie trychologii, kosmetologii i podologii. Wprowadziła na swój lokalny rynek jako pierwsza podologię i trychologię. Bardzo duży nacisk kładzie na edukację od przedszkola. W tym celu prowadzi liczne prelekcje dla dzieci w szkołach. Zorganizowała w swoim Powiecie akcję Zwolnij Cukrzyco!, która cieszyła się duża popularnością w małych gminach.

Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku oraz ze Związkiem Emerytów i Rencistów, ze Związkiem Diabetyków itp. Działa charytatywnie wspomagając swoją pracą i osobą potrzebujących.

Na co dzień pracuje w dwóch gabinetach podologicznych, prowadzi liczne szkolenia podologiczne. Jest autoryzowanym na Polskę instruktorem protetyki paznokci metodą Unguisan Classic. Współpracuje z komunikacją z pacjentem.pl, dając prelekcje w całej Polsce dla diabetyków. Jest szkoleniowcem w Akademii Podologicznej w Katowicach. Jest założycielem najliczniejszej i najlepszej pod względem profesjonalizmu grupy zamkniętej na fb podologia.eu.

Ciągle dokształca się u najlepszych szukając nowych rozwiązań terapeutycznych.

Praca , która wykonuje w gabinetach podologicznych, niosąc ludziom ulgę, jest dla niej spełnieniem marzeń i pasją. Stworzyła wokół siebie zespół ludzi także z miłością do podologii.

Specjalizuje się w terapii wrastających paznokci metoda Kostki Arkady i klamer ortonyksyjnych, w protetyce paznokci metodą Unguisan Classic i badaniu komputerowym stóp. Projektuje indywidualne wkładki ortopedyczne. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i chętnie je przyjmuje. 

avatar.b6a87

Wioleta Dudkowska

 

avatar.b6a87

Wiktoria Jakubczyk