Pozbądź się kurzajek i odcisków

Stopy narażone są na nieprzyjemne dolegliwości, wśród których wymienić można nie tylko odciski, ale i kurzajki. Chociaż nie są groźne, zwykle wiążą się z dyskomfortem. Dlatego nie należy ich bagatelizować, lecz wyeliminować – tym bardziej, że same nie znikną. Nasz gabinet podologiczny w mieście Warszawa wykonuje usuwanie kurzajek oraz usuwanie odcisków, przywracając komfort.

Pomożemy usunąć kurzajki

Jak wynika ze statystyk, nawet 75% osób przynajmniej raz w życiu borykało się z kurzajkami. Chociaż mogą samoistnie zniknąć, niekiedy trzeba czekać na to kilka tygodni. Dlatego warto rozpocząć odpowiednią terapią, która – jeśli maści i kremy zawodzą – powinna przebiegać pod okiem specjalisty.

W naszym gabinecie podologicznym usuwanie kurzajek to codzienność. Wykorzystujemy sprawdzone metody, dzięki którym nieestetyczne brodawki przestają być problemem.

Zapomnisz o odciskach

Odciski powstają na stopach na skutek trwałego ucisku, do którego dochodzi np. podczas chodzenia w niewygodnym obuwiu. Wiele osób decyduje się na samodzielne usuwanie odcisków, jednak zwykle kończy się to nie tylko niepowodzeniem, ale również takie działania prowadzą do powiększenia zmian. Dlatego tak ważne jest, by oddać się w ręce wykwalifikowanego podologa.

Wybór metody usuwania odcisków przeprowadzamy w zależności od indywidualnej oceny problemu u każdego pacjenta. Dzięki temu gwarantujemy skuteczność

 

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie

Powrót do wszystkich zabiegów