Kurs podologiczny

Zdobądź wiedzę z zakresu podologii

 

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu podologii? Znajdujesz się we właściwym miejscu – zapisz się na kurs podologiczny i dowiedz się, jak pomóc pacjentom zmagającymi się z wieloma uciążliwymi dolegliwościami w obrębie stóp.

Kursy podologiczne o różnym stopniu zaawansowania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że osoby zainteresowane podologią posiadają różną wiedze z tego zakresu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizowany przez nas kurs podologiczny dostosowany jest do poziomu zaawansowania kursantów. W naszej ofercie znaleźć można m.in. kursy dla początkujących – obejmujące same podstawy, jak również kursy dla zaawansowanych – pogłębiające dotychczasową wiedzę i rozszerzające ją w zakresie innowacyjnych rozwiązań stosowanych w podologii.

Program dostosowany do kursantów

Kursy podologiczne swoją tematyką dostosowane są do poziomu szkolenia. Obejmują m.in.:

  • naukę pracy frezarką,
  • opracowywanie chorobowo zmienionych paznokci narzędziami rotacyjnymi,
  • opracowywanie nadmiernych zrogowaceń na skórze stóp dłutem i skalpelem.

Zaufaj ekspertom z dziedziny podologii

Jeśli chcesz mieć pewność, że podczas kursu otrzymasz rzetelne – teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy – zdaj się na ekspertów z AleStopa. Zajęcia prowadzą doświadczeni podolodzy z bogatą wiedzą. To oni nauczą Cię podstaw lub rozszerzą Twoje umiejętności – tak, by wykonywana przez Ciebie praca w gabinecie podologicznym była w 100% profesjonalna.

Chcesz być specjalistą ds. podologii? Zamierzasz podjąć pracę jako asystent podologa? Organizowane przez nas kursy skierowane są właśnie do Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i zapisać się.

Czekamy na Ciebie – nabór trwa!

Czytaj też: Wrastające paznokcie

Zostaw Komentarz