Pozbądź się grzybicy stóp raz na zawsze

Grzybica stóp i paznokci to choroba, która dotyka sporą część społeczeństwa. Na zakażenie drobnoustrojami jesteśmy narażeni podczas korzystania z basenów, wspólnych łazienek, itp. – wszędzie tam, gdzie mamy kontakt z zainfekowanym podłożem przez osoby chore.

Grzybicy nie można bagatelizować

Chociaż grzybica jest chorobą, która nie przykuwa do łóżka, wiąże się z dużym dyskomfortem. Zainfekowane grzybami stopy nie tylko wyglądają mało estetycznie. Choroba wywołuje wiele uciążliwych objawów, do których zaliczyć można m.in. swędzenie stóp i przestrzeni międzpalcowych, łuszczenie skóry, zaczerwienienie na stopie. To wyraźne sygnały, których nie można zlekceważyć, lecz jak najszybciej podjąć leczenie.

Leczymy grzybicę stóp skutecznie

Jeśli zaatakowała Cię grzybica stóp, leczenie warto zlecić specjalistom w tej dziedzinie. Korzystając z oferty naszego gabinetu podologicznego, możesz mieć pewność, że Twoje stopy odzyskają dawny wygląd i zdrowie.

Jako że różny stopień zaawansowania może mieć grzybica stóp, leczenie dostosowywane jest do potrzeb konkretnego pacjenta. Dzięki temu masz pewność, że choroba zostanie wyeliminowana, a uciążliwe objawy już nie będą Ci dokuczać.

Leczenie grzybicy stóp poprzedzamy wnikliwą diagnostyką – by mieć pewność, że podjęte działania przyniosą oczekiwane efekty.

Grzybica stóp nie musi być Twoim wstydliwym problemem. Już teraz umów się na wizytę, wybierając najbardziej dogodny termin.

 

Umów się na wizytę lub zadaj pytanie

Powrót do wszystkich zabiegów